Здоров’я – це неабияке надбання кожної нації. Турбота про власний народ, його майбутнє покладено на людей в білих халатах.
На території Великовербченської сільської ради функціонує 2 фельдшерсько-акушерських пункти у селах Бутейки, Вирка та амбулаторія з денним стаціонаром у с. В.Вербче. За роки незалежності вона добудована, а за останній рік капітально відремонтована.
2013 році на базі амбулаторії відкрито центр первинно-медико-санітарної допомоги ЦПМСД. Закуплено шафи для стерилізації інструментів, кардіограф, створені умови для роботи лабораторії, оновлено апаратуру у стоматологічному кабінеті.
Колектив медичних працівників, яким керує сімейний лікар Новак С.П., перейшов до нового приміщення. Є в колективі і заслужені ветерани Кокора М. Г., Таборишкевич М. В, які вже більше 40 років обслуговують жителів села.
Користується авторитетом лікар-стоматолог Дебелий М. В., який уміло застосовує нові методи та форми лікування, займається протезуванням.
Важка, відповідальна ділянка роботи лежить на плечах медсестри загальної практики Хрящевської А. Ю. Відповідальність, високий професіоналізм, безвідмовність, чуйність у роботі з найменшими пацієнтами – основні риси Алли Юріївни.
Тепло відзиваються люди про Лису Л.А - турботливу, старанну, чудового спеціаліста, медсестру маніпуляційного кабінету.
Чітко і професійно виконують свої обов’язки медсестри Гольонко  В.Ф.,  Усик Н.В., Кошмак Н.І., Кравчук М. І., Кравчук Г. П., масажист Федорчук  Я. Ф., лаборант Гладюк О.І.
В розпорядженні лікаря є машина. Вона не тільки виїжджає на виклики, але і доставляє хворих до дільничної чи районної лікарні.
Вдень і вночі, в дощ і нестерпну спеку люди в білих халатах стоять на варті нашого здоров’я.