Будинок культури
Побудовано 1961 році
Глядацька зала на 450 місць
Зал для урочистих подій
Публічно-шкільна бібліотека з книжковим фондом  34090 примірників
Читальний зал
Спортивний зал
Спортивна кімната
Музейна кімната
Будівля будинку культури більше схожа на панську садибу і є окрасою  села. Його будівництво розпочалося у 1959 році по експериментальному проекту замовленого керівництвом тодішнього колгоспу «Перше Травня», побудований на кошти місцевого господарства жителями нашого села. Розпочав свою діяльність в 1964 році  будинок культури став осередком культурного життя селян. Розміщений в густому парку, обрамлений стрункими рядами каштанів він став улюбленим місцем відпочинку жителів села і входить до підрозділів сільського культурно - дозвіллєвого комплексу «Гарт». До підрозділів сільського культурно–дозвіллєвого комплексу входять : Великовербченська ЗОШ I-III ст., дошкільний навчальний заклад «Сонечко» села Велике Вербче, ПШБ, клуби сіл Бутейки і Вирка, а також їх заклади освіти. Співпраця підрозділів є запорукою успіху при проведені масових заходів місцевого, районного і обласного значення. При проведені щорічних районних оглядів сільських КДК - є постійними учасниками і завжди в почесній трійці.
Відвідувачі будинку культури, які вперше заходять в приміщення закладу, приємно вражені красивим ліпленням на стінах та ошатністю. При будинку культури працюють: тренажерна кімната, музейна кімната, бібліотека, зал урочистих подій, спортивний зал, кімнати соціального призначення.
Тренажерна кімната відкрилась не так давно, але знайшла своїх прихильників. Розташована на першому поверсі в вестибюлі. Той хто дбає про красу свого тіла і підтримує здоровий спосіб життя має можливість займатися на велотренажері, на тренажерах для силових вправ, а також зміцнити м’язи ніг  на тренажері для них.  А надихають нашу молодь на подальші спортивні звершення  -  кубки і грамоти за перемоги в спортивних змаганнях нашого сільського спортивного клубу «Гарт», розміщені в цій же кімнаті.  Відвідувачі «тренажерки»  мають можливість від фізичних навантажень відразу ж перейти до так званих розумових. Поруч стоять столи для гри в шахи та шашки.
Музейна кімната нашого будинку культури є втіленням історії рідного села від археологічних знахідок до сьогодення. Музей був створений у далекому 1975 році тодішнім вчителем історії, ветераном Великої Вітчизняної війни – Зембіцьким Іваном Федоровичем. Час ішов, мінялася історія, змінилася навіть держава (Україна стала незалежною державою) тому в музейній кімнаті пройшла реконструкція. Але й надалі велика кількість експонатів змістовно свідчить про перші поселення і подальшу історію, багату на події в житті села. Особливо цікавою є вітрина з предметами археологічних розкопок. Приваблива хронологія подій, які відбулися в селі, періоди роботи тих чи інших керівників установ, голів, секретарів. Це історія відомого на той час в області і Україні колгоспу «Перше Травня», який очолював Іван Лаврентійович Зіненко, обраний двічі депутатом Верховної Ради СРСР, нагороджений за трудові досягнення двома орденами Леніна та орденом Жовтневої революції.
Музей містить відомості про всіх учасників Великої Вітчизняної війни, а також воїнів, які воювали на територіях інших держав і серед них загиблого в Афганістані – Сергія Бережного.
Прапори, які зберігає музей, є підтвердженням здобутків, якими славились  вербчанські працівники сільського господарства.
Особливу цінність мають окремі експонати, передані в музей населенням - здебільшого це предмети побуту.
В поєднані з сучасністю рядки історії села показують важливість музейної справи.
Основою діяльності музейної кімнати є екскурсії для учнів школи і жителів села. Важливою є роль музею під час проведення масових заходів.