Талант – то іскра Божа, і не сховати його, не знищити. А силу бере він з материнської пісні, з чистої води, з рідної криниці, з розквітлого саду, посадженого руками дідуся, надійного батьківського плеча.


Гольонко Лідія Микитівна народилась 1957 року селі Велике Вербче на Рівненщині. Закінчила Дубнівське культосвітнє училище та Український інститут інженерів водного господарства. Працює бухгалтером приватної фірми в місті Рівне. Учасниця фестивалю «Червона Рута», трьох фестивалів авторської пісні та співаної поезії «Оберіг». Про пісенну творчість Лідії Гольонко знято короткометражний фільм, а її пісня звучить у документальному фільмі «Собор». Член Рівненського літературного об’єднання.

Гоч Василь Павлович –
Народився в 1953 році в селі Велике Вербче Сарненського району Рівненської області. професор, доктор технічних наук, доктор філософії, академік Академії медично–технічних наук РФ, Міжнародної академії енергоінформаційних наук (м.Москва), почесний професор Азербайджанського міжнародного університету (м. Баку), науковий керівник Школи Причинності, доктор біологічних і технічних наук, професор ЮНЕСКО, почесний доктор Міжнародного університету франкорозмовляючих (мм. Брюссель – Женева), дійсний член Європейської Академії природних наук (м.Ганновер) і Міжнародної Академії піроскопічних наук ім.М.Нострадамуса, завідуючий Сектором Еніовалеології відділення Валеології і Еніовалеології. Заступник Генерального Директора Міжнародного Біографічного Центру ІВС (м.Кембрідж, Англія). На даний час проживає в місті Севастополь.

Левчун Наталія Петрівна – народилась 22 січня 1975 року в селі Вирка Сарненського району Рівненської області. За фахом філолог. Працювала на посаді відповідального секретаря в міськрайонному тижневику «Слово і час». Зараз працює в «Провінційній газеті». Член спілки письменників з 1996 року.

Ситай Андрій Григорович – народився 1948 року в селі Велике Вербче Сарненського району на Рівненщині. Після здобуття фаху журналіста у Львівському Університеті ім. Івана Франка працював в Рівненській державній телерадіокомпанії на посаді директора телерадіокомпанії. Заслужений журналіст України. На даний час на заслуженому відпочинку.

Шершень Мирослава Вікторівна – народилась 12 липня 1975 року в
сім»ї філологів у селі Малі Цепцевичі. Шкільні роки пройшли у селі Велике Вербче. Після закінчення Дубнівського педагогічного училища працювала вчителем у селі Велике Вербче. Заочно закінчила Рівненський Державний Гуманітарний Університет. Працювала Головним редактором «Провінційної газети». Нині мешкає в місті Рівне. Працює заступником головного редактора газети «Рівне вечірнє».