Великовербченська загальноосвітня школа I-III ст. відкрилась у 1984р. Це двоповерхове приміщення з великими світлими вікнами. До 1996 року директором навчального закладу був Шершень В.О. Після його обрання головою сільської ради керівником школи була призначена Бікус Н.М. Вона стала 12 директором в історії школи і єдиною жінкою серед своїх попередників.
В школі однозмінне навчання. Тут навчаються діти з с.В.Вербче, с.Бутейки, с.Вірка та с.М.Вербче.
Загальна кількість учнів – 510 (495+15 філіал с. Вірка ), що складає 25 класів. У школі працює 54 педагоги. 
30 січня 2007 школу було газифіковано. В 2009 році перекрито дах, з’явились  мультимедійний та комп’ютерний класи, повністю переоснащенні та осучаснені всі кабінети.
У школі функціонує їдальня, спортивний зал, бібліотека, медичний пункт, музей, який був відкритий у 2000 році.
Учні школи показують високі досягнення у навчанні. Вони є учасниками і переможцями районних і обласних олімпіад, конкурсів та змагань.
На високому рівні і спортивні досягнення школярів, про що свідчать грамоти та кубки.
Колектив школи підходить до роботи творчо, з ентузіазмом. Про досягнення говорить широка географія вступу випускників школи до найпрестижніших вищих навчальних закладів України. Поєднують вчителі роботу і з цікавим дозвіллям. Вчительський ансамбль «Криниця» добре відомий у районі.
Школа – фундамент нашого майбутнього. Це добре розуміють усі працівники, до краплі віддаючи власні знання і душевні сили для виховання підростаючого покоління.